Kto z kim przestaje, takim się staje

Kampinoski Park Narodowy
14 kwietnia 2017
Anglia – Birmingham
10 czerwca 2017

Kto z kim przestaje, takim się staje

To przysłowie zna chyba każdy. Przez jednych wyśmiewane, przez innych traktowane jako prawda oczywista. Dla mnie jednak nie ma bardziej trafnego przysłowia, które tak idealnie opisuje mnie i moje życie.

Ale od początku…

Nazywam się Karolina i mam 22 lata.

Kim jestem? Lubiącą wyzwania, zakochaną w sporcie i podróżach wariatką. Szukającą przygód optymistką, która największą radość czerpie z pomagania innym.

Zadowolenie z życia? 100%!

Od małego wychowywana byłam w duchu sportowym. W końcu mój tata odkąd pamiętam żył sportem. Zabierał mnie na swoje treningi, uczył wszystkiego. Sport kształtuje charakter – uczy wytrwałości, dyscypliny, organizacji, pokory. Daje energię i siłę. Dzięki tato, że dzięki Tobie jestem tym, kim jestem! Bez Ciebie nie byłoby to możliwe!

Tylko niestety, od dziecka pojawiał się u mnie jeden mały problem… Dla mnie sport był zawsze na pierwszym miejscu. To rodziło spory ze znajomymi… Gdy oni chcieli leżeć na plaży, ja wolałam grać w siatkówkę. Oni nienawidzili zimy – ja odliczałam dni do pierwszego dnia sezonu. Dwa magiczne słowa: siatkówka i narciarstwo. Bez nich moje życie byłoby puste. Niestety, nie mogłam znaleźć ludzi, którzy tak jak ja kochaliby sport i zamiast ciągnąć mnie w dół dodawaliby skrzydeł.

Aż nastał 01.10.2013 roku.

Rozpoczęcie akademickiej przygody.

Wtedy podjęłam najlepszą decyzję w moim życiu.

Właśnie wtedy poznałam najlepszych ludzi, którzy stali się moją rodziną.

Dołączyłam do AZS UMCS Lublin.

I do najlepszej sekcji narciarskiej jaką mogłam sobie wymarzyć!

Nauczyli mnie więcej niż się mogłam tego spodziewać. Nie mówię tu tylko o narciarstwie. Ale to dzięki nim zaczęłam coraz bardziej interesować się fitnessem i treningiem siłowym. Zaczęłam wierzyć w siebie i dążyć do swoich wymarzonych celów. Dają mi niesamowite wsparcie i są moją największą motywacją. Dzięki nim wiem, co chcę robić w życiu i że nigdy, ale to nigdy nie można rezygnować ze swoich marzeń i przejmować się tym co myślą inni. Trzeba walczyć o swoje i się nie poddawać.

Dziękuję!

Mam nadzieję, że Wy też macie takich znajomych, którzy ciągną Was w górę, dają radość i niesamowitą energię. Pamiętajcie – otaczajcie się takimi ludźmi, jakimi sami chcecie być. Przyjaciele mają niesamowity wpływ na Wasze decyzje, zachowanie, na Wasz charakter.

W końcu…

„kto z kim przestaje, takim się staje”!

Zapraszam Was do mojego świata!

instagram: xxmadworldxx

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.