Kampinoski Park Narodowy

Chińska Republika Ludowa – czym jest tak naprawdę?
24 marca 2017
Anglia – Birmingham
10 czerwca 2017
 
 
Skoro uwielbiam chodzić bez celu, to trzeba było ruszyć się poza teren Warszawy, w kierunku Kampinoskiego Parku Narodowego (jedyny cel wycieczki)..., a na wycieczkę nie poszłam sama. Towarzyszył mi mój chłopak, który nie rozumie, że można chodzić bez celu.
 
Kampinoski Park Narodowy jest świetnym miejscem na odpoczynek, relaks od zgiełku, który nam towarzyszy każdego dnia. Jest to miejsce urokliwe, spokojne, a nawet pokuszę się powiedzieć, że magiczne.
 
 

A wracając do rzeczywistości bardziej przyziemnej...

Tym razem podążaliśmy ścieżką edukacyjną, która przeznaczona jest dla turystów pieszych jak i turystów rowerowych. Idąc z duchem czasu ścieżka jest również odpowiednia na spacery dla rodzin z dziećmi czy z wózkami, co jest bardzo ważne.
 
 

Jeżeli chodzi o mnie...

Ja się wybiorę jeszcze raz, bo najważniejszą rzeczą jaką marzy mi się zobaczyć w tym Parku Narodowym jest zobaczyć na żywo Łosia.

Mam nadzieję, że zachęciłam Was do odwiedzenia tego pięknego zakątka, jakim jest Kampinoski Park Narodowy, a jeśli nie jesteście z tych okolic to zapraszam do odwiedzenia innych Parków Narodowych, bo my posiadamy ich aż 23.

3 Komentarze

  1. Anonim pisze:

    Bardzo ciekawy post. Dobrze piszesz a fotografię robisz nieziemskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.